• Komunikaty

• WYBORY DO SAMORZĄDU

CHCESZ ZMIENIĆ COŚ W SWOJEJ SZKOLE?

CHCESZ ZOSTAĆ NOWYM PRZEWODNICZĄCYM SAMORZĄDU?

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby zgłosić swoją kandydaturę do Samorządu Uczniowskiego prosi się o zgłoszenie do pani Dagmary Mokrzyckiej-Filipowicz (s.40) lub u wychowawcy klasy. Zapraszamy uczniów klas IV-VIII.

• Zebrania z rodzicami

Serdecznie zapraszamy na zebrania informacyjne z rodzicami, które odbędą się według poniższego planu:

7 września - klasy 1-4,

8 września - klasy 5-8.

Zebrania rozpoczyna spotkanie rodziców z dyrekcją szkoły w sali gimnastycznej o godz. 16:30.

Barbara Hankus

dyrektor ZSP3 w Knurowie

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 – list Ministra Edukacji i Nauki

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 Minister Edukacji i Nauki skierował list do dyrektorów szkół, nauczycieli oraz uczniów. Przedstawił w nim kluczowe programy i przedsięwzięcia MEiN związane z unowocześnieniem edukacji oraz zmiany, które zaczną obowiązywać od 1 września.

– Cieszę się, że już w tej chwili widoczne są efekty naszych kluczowych projektów i przedsięwzięć rozpoczętych jeszcze w ubiegłym roku szkolnym. Przed nami kolejne wyzwania, których celem jest stwarzanie młodym ludziom jak najlepszych szans do rozwoju. Zależy nam na tym, by każde z naszych działań było odpowiedzią na aktualne potrzeby dzieci i młodzieży, a także na wyzwania współczesności – napisał szef MEiN.

• Ważne strony

• Ministerstwo Edukacji Narodowej
      • Kuratorium Oświaty w Katowicach
      • Centralna Komisja Egzaminacyjna